Portale dla gejów

W ostatnich latach środowisko LGBT w Polsce znacznie się rozrosło. Gejowskie bary odchodzą jednak do lamusa – w 2019 popularność zdobywają za to portale randkowe dla gejów. Ta innowacja pozwoli Ci poznawać ludzi i umawiać się z nimi na randki nawet w zaciszu własnego domu. W jaki sposób jednak wybrać odpowiedni portal w naszym kraju? 

Znalezienie odpowiedniej dla nas aplikacji randkowej może nie być łatwym zadaniem. Dzisiejszy rynek obfituje w wiele portali tego typu, dostosowanych właściwie do dowolnych preferencji. To świetna wiadomość dla osób lubiących wszelkiego rodzaju nowości, ale jeśli interesuje Cię zwyczajny gay portal, ilość dostępnych opcji może być przytłaczająca.

Portal gejowski? Nasze TOP 3

EroDate

Umówienie się na seks randkę nigdy nie było prostsze! Jesteś nieśmiały, a może po prostu nie masz czasu na szukanie mężczyzn w swoim mieście? To nie ma znaczenia! Załóż darmowe konto, porozmawiaj o swoich fantazjach i spełnij je już dziś!

Nasza ocena: 9.7
9.7/10

Flirt

Jeden z lepszych portali randkowych dla gejów w Polsce. Darmowa rejestracja i tylko zweryfikowane profile. Spotykaj się z mężczyznami w Twojej okolicy na randki!

Nasza ocena: 9.2
9.2/10

MEN.com

Men.com to jedna z najlepszych gejowskich stron pornograficznych z wysokiej jakości filmami. Jest znana ze swoich regularnych nowości, kreatywnych scenariuszy i wprowadzania nowych aktorów.​

Nasza ocena: 8.3
8.3/10

Gay randki? Anonse gejów?

portal gejowski

Przez długi czas randki online były skierowane przede wszystkim do heteroseksualnych użytkowników, dziś jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej – w sieci coraz częściej można znaleźć dobry portal gejowski. Niezależnie od tego, czy szukasz miłości na całe życie, czy po prostu seksu bez zobowiązań, aplikacje randkowe to ciekawy sposób na poznawanie nowych ludzi.

Gdy zestawić je z klasycznymi randkami, szybko okazuje się, że posiadają wiele zalet. Przede wszystkim można umawiać się z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy jedynie smartfon z dostępem do internetu. Redukuje to także czas i ewentualne fundusze, które musimy zainwestować w poznawanie kogoś metodą tradycyjną. Nawet, jeśli dany portal dla gejów jest płatny lub posiada opcję Premium, nadal jest to znacznie mniej kosztowne niż kupowanie kwiatów lub drinków w barze.

Portal dla gejów w Polsce - trudne, ale możliwe!

Opcja randkowania w sieci powinna szczególnie zainteresować ludzi, którzy prowadzą zabiegany tryb życia i w natłoku obowiązków brakuje im czasu niezbędnego do umawiania się na klasyczne randki. Podobnie jest z mężczyznami zamieszkującymi mniejsze miejscowości, gdzie ruch LGBT niekoniecznie jest na tyle duży, by istniała lepsza alternatywa niż anonse gejów. Aplikacje tego typu pozwolą Ci znaleźć zarówno osoby z Twojej okolicy, jak i dowolnego wybranego przez Ciebie miejsca. Mechanizm działania jest właściwie identyczny jak w przypadku tradycyjnych portali randkowych.

 

 
para gejów

Wybierasz interesujący Cię portal dla geja i zakładasz na nim darmowe konto. Proces rejestracji nie jest skomplikowany i z reguły wymaga jedynie podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko i adres e-mail. Zdecydowana większość portali randkowych posiada również patentowy algorytm dopasowania, który na podstawie Twoich preferencji i zainteresowań dobierze dla Ciebie najodpowiedniejszego partnera. To kolejny punkt, w którym dobry jakościowo portal randkowy dla gejów w Polsce góruje nad tradycyjnymi spotkaniami. Poznając osobę w barze lub klubie jest duża szansa na to, że nie będzie ona do nas pasować – tutaj mamy szansę nawiązać kontakt jedynie z ludźmi podobnymi do nas. 

Pozwala to również uniknąć sytuacji, w której oczekiwania obu stron znacznie się od siebie różnią. Umawianie się na gay randki przez internet umożliwi nam znalezienie osób, które szukają tego samego co my – długiego związku lub jedynie seksu.